Skip to main content

O NAS

Nasza firma powstała w 1994 roku i specjalizowała się w sprzedaży pokryć dachowych, powoli rozszerzając ofertę na wszystkie materiały budowlane. W 2004 roku nastąpiła reorganizacja firmy i ograniczenie zakresu działalnosci tylko do stolarki okiennej i drzwiowej. W tej chwili współpracujemy z najlepszymi w branży firmami produkującymi okna i drzwi. Dla nas priorytetem jest wysoka jakość produktów. Dzieki temu klientom zapewniamy najlepszy towar, a my dzięki brakom reklamacji, możemy skupić całe siły na komfortową obsługę kupujących. Posiadamy w ofercie okna z PCV i drewna w różnej kolorystyce i rozmiarach.

Atutem firmy jest szeroka oferta drzwi. Ponad 300 wzorów. Ponad 60 wzorów można zobaczyć na ekspozycji. Do każdych drzwi dostępne są oryginalne wzorniki kolorów, dzięki czemu można wybrać dla siebie optymalny model. Ogrom oferty powoduje, że towar jest przywożony pod zamówienie. Termin realizacji jest uzależniony od rodzaju towaru i trwa od 1 dnia do maksimum 6-7 tygodni. Termin jest zależny również od sezonowości i może być przedłużony w zależności od producenta. Cały zamówiony towar dostarczamy własnym zamkniętym transportem co gwarantuje niezależność od pogody. Posiadamy ekipy montażowe, które każdy towar mogą Państwu fachowo zamontować. Obsługujemy klientów z coraz dalszych miejscowości.

Szeroka oferta, wysoka jakość, kompetencja sprzedawców, możliwość obejrzenia towaru „na żywo” a nie w folderach powoduje, że klienci z Rzeszowa, Kraśnika, Sandomierza i innych nie żałują przejechanych kilometrów i reklamują naszą firmę wśród znajomych. Dołącz i Ty do nas. My zawsze znajdziemy czas dla Ciebie.

Posiadamy nową własną dużą siedzibę przy ul. Sandomierskiej 64 c. Mamy duży potencjał własny gwarantujący bezpieczeństwo Państwa zamówień. Nam można zaufać , co potwierdza coraz większa liczba zadowolonych klientów.